OPŁATA POCZTOWA I OPŁATA ZA ZAPAKOWANIE DLA PL

dobírkaPayU online převodplatební kartapřevod na účet
DPD25 Zł19 Zł19 Zł19 Zł
DPD Pickup Point-18 Zł18 Zł18 Zł
Elektronicznie--free delivery-
InPost Paczkomat-12 Zł12 Zł12 Zł

UPRZEJME ZAWIADOMIENIE: Ze względów technicznych, tymczasowo nie można wybierać transportu za pośrednictwem Poczty Polskiej. Prosimy o wybranie transportu za pośrednictwem DPD. Diękujemy za zrozumienie.

Przy zamówieniu powyżej 350 Zł opłata pocztowa gratis! Nie dotyczy setów snowboardowych za korzystne ceny.

POBRANIE POCZTOWE

  • Poczta Polska (przesyłka EKONOMICZNA), czas dostawy 3-6 dni robocze od dnia przyjęcia Twojego zamówienia, płacisz wprost listonoszowi w trakcie odbioru przesyłki.
  • Poczta Polska (przesyłka PRIORYTETOWA), czas dostawy 2-4 dni robocze od dnia przyjęcia Twojego zamówienia, płacisz wprost listonoszowi w trakcie odbioru przesyłki.
  • DPD express, czas dostawy 1-2 dni robocze od dnia przyjęcia Twojego zamówienia, płacisz wprost kurierowi w trakcie odbioru przesyłki.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM BANKOWYM

Numer konta: 61811310202002002683540002
Adres banku: Bank Spółdzielczy w Cieszynie, ul. Kochanowskiego 4, 43-400 Cieszyn

  • Poczta Polska (przesyłka EKONOMICZNA), czas dostawy 3-6 dni robocze od dnia przyjęcia Twojej wpłaty na nasz numer konta, nie płacisz już listonoszowi w trakcie odbioru przesyłki.
  • Poczta Polska (przesyłka PRIORYTETOWA), czas dostawy 2-4 dni robocze od dnia przyjęcia Twojej wpłaty na nasz numer konta, nie płacisz już listonoszowi w trakcie odbioru przesyłki.
  • DPD express, czas dostawy 1-2 dni robocze od dnia przyjęcia Twojej wpłaty na nasz numer konta, nie płacisz już kurierowi w trakcie odbioru przesyłki.

Jeden z tych wariantów wybierz w trakcie realizacji zamówienia. Komplety snowboardowe i deski snowboardowe ponad 150cm długości, ze względu na zbyt duży rozmiar, wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem usługi DPD i za opłatę 19 Zł.

Zawsze staramy się jak najszybciej realizować zamówienia klientów, żeby czas dostawy nie przekroczył stanowionego przez nas terminu dostawy. Zamówienie przyjęte do godz. 10:00 jest wysłane jeszcze tego dnia, najpóźniej na drugi dzień.

Dostawa przesyłki przez Pocztę Polską

Jeżeli listonosz nie zastanie Ciebię w domu, zostawi w Twojej skrzynce pocztowej zawiadomienie o złożeniu wysyłki. Przesyłkę potem możesz odebrać na poczcie w miejscu Twego zamieszkania. Tutaj uiścisz opłatę za pobraniem pocztowym i będziesz mógł odebrać paczkę. W wypadku, że otrzymałeś od nas e-mail z zawiadomieniem, że towar został wysłany a Ty go nie otrzymasz do 7 dni roboczych, upomnij się, proszę, u Twej poczty zapewniającej dostawę.

×
Done